Tábor 2019

Informace pro skauty a skautky

Letos budeme opět tábořit na louce u obce Lhotka u Radnic, (okres Rokycany). Ale tentokrát pojedeme na tábor jen oddíly z Dobřichovic, tábor řevnických oddílů bude na vedlejší louce

Termín tábora:

  • skautky a skauti: 29. 6. 2019 – 20. 7. 2019

 

Cena tábora:

  • skautky a skauti: 3.500,- Kč

 

Podmínky účasti:

Zaplacení registrace na rok 2019.

Odevzdání všech potřebných dokumentů: závazná přihláška na tábor, dále posudek o zdravotní způsobilosti, průkaz pojištěnce a očkovací průkaz (stačí kopie), bezinfekčnost.

 

Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte nejpozději do 30. dubna 2019.

Posudek o zdravotní způsobilosti potvrzený od lékaře prosím odevzdejte nejpozději do 31. května 2019Posudek o zdravotní způsobilosti je platný 24 měsíců a lze ho použít na více akcí, kterých se dítě během roku zúčastní.  (Tábory, školy v přírodě apod.) Stačí nám kopie, nebo platný formulář z jiné akce.  Formulář musí být platný min do 20. 7. 2019.

 

Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává až při odjezdu spolu s kopií očkovacího průkazu a kartičky zdravotní pojišťovny. Bez těchto dokladů nemůže dítě na tábor nastoupit. (Tyto doklady jsou požadovány hygieniky, kteří provádí každý rok kontrolu).

 

Platbu za tábor prosím poukazujte na NOVÝ BANKOVNÍ ÚČET střediska vedený u Fio banky: číslo účtu: 2701395366 kód banky: 2010.

Tábor je nutné zaplatit nejpozději do 31. května 2019. Pokud Vám přispívá zaměstnavatel, rádi Vám na vyžádání vystavíme fakturu (žádost a fakturační údaje zašlete na simon.martinec@atlas.cz).  Poplatky za sourozence prosíme posílat jednou částkou (i když třeba jedou na tábory s různou délkou: 2 resp. 3 týdny).

 

Odevzdání všech řádně vyplněných formulářů a kopií průkazů je nutnou podmínkou pro odjezd dítěte na tábor.

 

Poznámka: Do konce června upřesníme čas nakládání zavazadel a čas odjezdů a příjezdů. (Tyto informace budou také na webových stránkách).

Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd z tábora, je možný pouze ve výjimečných případech – výjimku udělují vedoucí oddílu.

 

Adresa tábora:

Skautský tábor „LESNÍ MOUDROST“

Lhotka u Radnic

338 24 pošta Břasy

 

Informace o věcech na tábor zde: doporučený seznam věcí na tábor